Curve Comfort Air

Piecyk MCZ Curve Comfort Air

Piecyk na pelet, który przy swojej płynnej i delikatnej formie ukazuje elegancję elementów ceramicznych (białych, szarych, czarnych i bordowych) oraz kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia.
Przednia szyba jest bardzo duża, jedna z największych, jakie spotykamy w piecykach na pelet na rynku, co pozwala na pełną wizję ognia.
Ruszt żeliwny z opatentowanym systemem bezpiecznego startu.

19 034 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Curve Comfort Air wykonany w konstrukcji stalowej, elementy ceramiczne w kolorach:białych, szarych, czarnych i bordowych, z nowym typem paleniska który widok ognia jest bardziej naturalny. Owalny kształt oraz duża, przejrzysta przednia szyba daje nam większą wizje ognia. Kratka nawiewna została ukryta dzięki czemu piecyk jest jeszcze bardziej elegancki. Żeliwny ruszt posiada system bezpiecznego startu a całe palenisko jest w pełni hermetyczne. Urządzenie zaopatrzone jest w system spalania Active+, dzięki czemu posiada nowy ceramiczny żarnik w którym ogień pojawia się już w 3 minuty. Piecyk z serii Comfort Air może ogrzewać sąsiadujące pomieszczenia do 8m odległości. Dzięki dwóm regulowanym i niezależnym wentylatorom, możemy precyzyjnie i łatwo rozprowadzić ciepło między pomieszczeniami. Posiada funkcję NO AIR, która pozwala na wyłączenie wentylatorów dzięki czemu możemy uzyskać absolutna ciszę oraz ogrzewać przez konwekcję. Dzięki specjalnej aplikacji piecykiem możemy sterować za pomocą tabletu lub smartphona.

Curve Comfort Air
Curve Comfort Air
Curve Comfort Air
CurveinstrukcjaPLcz1.pdf
CurveinstrukcjaPLcz1.pdf5.49 MB
CurveinstrukcjaPLcz2.pdf
CurveinstrukcjaPLcz2.pdf3.29 MB
Curve_ComfortAir_temporary_technical_sheet.pdf
Curve_ComfortAir_temporary_technical_sheet.pdf353.23 KB