hydrobox split

Pompa ciepła HYDROBOX & ZUBADAN INVERTER SPLIT Trzy fazy

Zaopatrzone w jednostkę zewnętrzną Mitsubishi oraz wewnętrzną Termoplus. Zestawy stworzone do ogrzewania domów energooszczędnych o pow. 150-300m2

39 237 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Efektywne połączenie jednostki zewnętrznej od Mitsubishi oraz jednostki wewnętrznej Termoplus, osiągające najlepszą klasę energetyczną A++. Zapewnia ciepło nawet przy temperaturze -28 °C. Wykonane z elementów wysokiej jakości, zwiększających wydajność, zapewniają najlepszą trwałość. Dzięki specjalnej regulacji od Mitsubishi Eletcric, zapewniające najlepsze działanie dostosowywujące się do pogody. Dzięki intuicyjnemu kontrolerowi, zaopatrzonego w programy, takie jak ochrona przed bakteriami legionelli, suszenie podłóg czy tryb wakacyjny, możemy z łatwością zaprogramować jego pracę. Mamy też dostęp do dedykowanej aplikacji na telefon, dzięki której możemy zdalnie kontrolować oraz monitorować prace pompy. Urządzenie jest jednym z najcichszych dostępnych na rynku. Dzięki odpowiedniemu serwisowaniu mamy pewność, że nasza pompa będzie działać przez lata.