split

Pompa ciepła NIBE BIAWAR BASIC Split

Pakiety BASIC przeznaczone do c.o., praca do -20°C, COP=4,85

17 220 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Basic Split obejmuje systemy przeznaczone do centralnego ogrzewania, które zapewniają produkcję ciepła przy temperaturze na zewnątrz do – 20oC. BASIC SPLIT składa się z jednostki zewnętrznej AMS 10, jednostki wewnętrznej (wymiennika) HBS 05 oraz sterownika SMO 20. 

Seria Nibe Split posiada rozdzielony układ chłodniczy na wyposażoną w inwerterową sprężarkę jednostkę zewnętrzną NIBE AMS, oraz wewnętrzną odpowiednie dobieraną w zależności od funkcji systemu. Połączone są one instalacją rurową wypełniona czynnikiem chłodniczym. W momencie gdy system ma działać jako centralne ogrzewanie, łączymy jednostkę AMS z wewnętrzną HBS i sterownikiem SMO. W przypadku gdy ma ogrzewać budynek i produkować c.w.u AMS łączy się z kompaktową centralą HK ze zintegrowanym zbiornikiem c.w.u i zewnętrznym SMO. Jeśli nasze zapotrzebowanie na c.w.u jest większe, jednostkę zewnętrzna wyposażamy w jednostkę wewnętrzną HBS oraz jedna z central VVM bądź w zasobnik c.w.u i sterownik SMO. Istnieje możliwość połączenia do 8 jednostek AMS IHBS w układzie kaskadowym. 

W okresie letnim dzięki funkcji aktywnego chłodzenia mamy zapewniony komfort w dodatku pompą możemy sterować za pomocą telefonu lub korzystając z internetu. 

instrukcja_instalatora1.pdf
instrukcja_instalatora1.pdf7.8 MB
instrukcja_instalatora2.pdf
instrukcja_instalatora2.pdf3.06 MB
Urzytkownik_instrukcja1.pdf
Urzytkownik_instrukcja1.pdf1.2 MB
urzytkownik_instrukcja2.pdf
urzytkownik_instrukcja2.pdf816.51 KB