premium nibe

Pompa ciepła NIBE BIAWAR PREMIUM Monoblok

Pakiety PREMIUM Monoblok przeznaczone do c.o. i c.w.u., praca do -25°C, COP=5,11

50 430 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

PREMIUM Monoblok to system przeznaczony do ogrzewania i produkcji c.w.u. Posiada wysoki czynnik sprawności oraz pracując niezwykle cicho zapewnia produkcję ciepła przy temperaturze zewnętrznej rzędu -25oC. W wyposażenie PREMIUM Monoblok wchodzi pompa ciepła NIBE F2120, sterownik SMO 20 oraz centrala wewnętrzna HK 200M lub VVM 310. 

Seria NIBE F2140 to urządzenia stanowiące przełom w technologii powietrznych pomp ciepła. Pompy tupu monoblok z wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego oraz modulowaną mocą grzewczą. Wyposażone w inwerterową sprężarkę  z technologią EVI(wtrysk pary), zapewniając produkcję ciepła(63°C na zasilaniu) nawet przy temperaturze zewnętrznej -25°C. Przy produkcji c.w.u urządzenie wymaga podłączenia zasobnika c.w.u, lub centrali HK 200M z zewnętrznym sterownkiem NIBE SMO20/40 lub  kompaktowej centrali wewnętrznej NIBE VVM 310/320/500 z wbudowanym sterownikiem(w zależności od zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową). Przy bardzo wysokim zapotrzebowaniu na ciepło, możemy podłączyć w układzie kaskadowym do 8 jednostek F2120. Pompa ta może współpracować z innymi źródłami ciepła.

W okresie letnim dzięki funkcji aktywnego chłodzenia mamy zapewniony komfort w dodatku pompą możemy sterować za pomocą telefonu lub korzystając z internetu. 

 

instrukcja_instalatora.pdf
instrukcja_instalatora.pdf4.22 MB
instrukcja_urzytkownika.pdf
instrukcja_urzytkownika.pdf985.67 KB