standard monoblok

Pompa ciepła NIBE BIAWAR STANDARD Monoblok

Pakiety STANDARD Monoblok przeznaczone do c.o. i c.w.u., praca do -20°C, COP=4,85

31 980 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

STANDARD Monoblok składa się z pompy NIBE F2040, centrali wewnętrznej 200M lub osobnego ogrzewacza c.w.u. i sterownika SMO 20. Seria NIBE F2040 to urządzenia stanowiące przełom w technologii powietrznych pomp ciepła. Pompy tupu monoblok z wbudowaną funkcją chłodzenia aktywnego oraz modulowaną mocą grzewczą. Wyposażone w inwerterową sprężarkę  z technologią EVI(wtrysk pary), zapewniając produkcję ciepła(63°C na zasilaniu) nawet przy temperaturze zewnętrznej -25°C. Przy produkcji c.w.u urządzenie wymaga podłączenia zasobnika c.w.u, lub centrali HK 200M z zewnętrznym sterownkiem NIBE SMO20/40 lub  kompaktowej centrali wewnętrznej NIBE VVM 310/320/500 z wbudowanym sterownikiem(w zależności od zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową). Przy bardzo wysokim zapotrzebowaniu na ciepło, możemy podłączyć w układzie kaskadowym do 8 jednostek F2120. Pompa ta może współpracować z innymi źródłami ciepła.

W okresie letnim dzięki funkcji aktywnego chłodzenia mamy zapewniony komfort w dodatku pompą możemy sterować za pomocą telefonu lub korzystając z internetu. 

 

instrukcja_urzytkownik.pdf
instrukcja_urzytkownik.pdf693.14 KB