standard split

Pompa ciepła NIBE BIAWAR STANDARD Split

Pakiety STANDARD Split przeznaczone do c.o. i c.w.u., praca do -20°C, COP=4,85

26 445 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

STANDARD Split obejmuje systemy przeznaczone o centralnego ogrzewania i produkcji c.w.u nawet przy temperaturze zewnętrznej -20oC. Urządzenie składa się z jednostki zewnętrznej AMS 10, centrali wewnętrznej HK lub sterownika SMO 20 i osobnego ogrzewacza c.w.u. 

Seria Nibe Split posiada rozdzielony układ chłodniczy na wyposażoną w inwerterową sprężarkę jednostkę zewnętrzną NIBE AMS, oraz wewnętrzną odpowiednie dobieraną w zależności od funkcji systemu. Połączone są one instalacją rurową wypełniona czynnikiem chłodniczym. W momencie gdy system ma działać jako centralne ogrzewanie, łączymy jednostkę AMS z wewnętrzną HBS i sterownikiem SMO. W przypadku gdy ma ogrzewać budynek i produkować c.w.u AMS łączy się z kompaktową centralą HK ze zintegrowanym zbiornikiem c.w.u i zewnętrznym SMO. Jeśli nasze zapotrzebowanie na c.w.u jest większe, jednostkę zewnętrzna wyposażamy w jednostkę wewnętrzną HBS oraz jedna z central VVM bądź w zasobnik c.w.u i sterownik SMO. Istnieje możliwość połączenia do 8 jednostek AMS IHBS w układzie kaskadowym. 

W okresie letnim dzięki funkcji aktywnego chłodzenia mamy zapewniony komfort w dodatku pompą możemy sterować za pomocą telefonu lub korzystając z internetu.