vaillant split 5 podłogówka/grzejniki

Pompa ciepła Vaillant Zestaw OZE SPLIT 5 Podłogówka/grzejniki

Zestaw pompy ciepła dla 4 osobowego domu energooszczędnego 100m2 do ogrzewania podłogowego oraz grzejników. Zawiera pompę aroTHERM split VWL, regulator pogodowy, centralę grzewczą oraz zasobnik buforowy o pojemności 100l. Wysoka klasa energetyczna A++

41 401,8 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

aroTHERM Split to jedna z najcichszych pomp ciepła powietrze / woda na rynku, idealna do stosowania w gęsto zabudowanych obszarach mieszkalnych. Składa się z dwóch połączonych ze sobą jednostek. Jednostka zewnętrzna może bez problemu zostać zainstalowana na ścianie bądź postawiona na ziemi a wewnętrzna najczęściej znajduje się w piwnicy/garażu i jej głośność jest porównywalna do nowoczesnej lodówki.
aroTHERM Split składa się z dwóch jednostek połączonych ze sobą:

-Zewnętrznej, która może zostać zainstalowana na ścianie budynku lub na ziemi.

-Wszystkie powietrzne pompy aroTHERM Split mają możliwość chłodzenia aktywnego, co zapewnia komfort cieplny w upalne dni.

Pompa została wyróżniona Red Dot Design Award 2018- Nagrodą w dziedzinie projektowania za  przejrzysty i nowoczesny projekt pompy ciepła, w której wysoka jakość, funkcjonalność i niezwykła łatwość obsługi, łączą się ze współczesnym pojmowaniem projektowania oraz wzornictwa przemysłowego.
Dzięki specjalnej aplikacji możemy sterować systemem grzewczym ze swojego telefonu.